Skelbimai pagal kategoriją:

  •  Baldai (2)
  •  Drabužiai, avalynė (1)
  •  Darbas (2)
  •  Flora, fauna (1)
  •  Knygos, muzika, filmai (6)
  •  Kompiuteriai (0)
        •  Kompiuterių dalys, aksesuarai (0)
  •  Mobilieji telefonai (0)
        •  Mobiliųjų telefonų dalys, aksesuarai (0)
  •  Nekilnojamas turtas (1)
  •  Paslaugos (68)
  •  Pažintys (68)
  •  Technika (7)
  •  Transportas (2)
        •  Transporto dalys, aksesuarai (1)
  •  Vaikų prekės (0)  •  Įvairūs, kiti skelbimai (17)Talpink skelbimą Facebook'e!

Lankytojai


Vakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens sroveInovatyvaus BAR OF BEAUTY vakuuminio inkštirų valymo aparato dėka, veido valymą galima atlikti tiesiog namuose bet kuriuo Jums patogiu metu.
Veido porų valikliai pašalina riebalų perteklių, nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras. Tai padeda išvengti spuogų ir inkštirų susidarymo. Pašalinus nešvarumus ir riebalus, oda gali laisviau kvėpuoti. Tai svarbu jos sveikatai ir atsinaujinimui. Stiprus siurbimo efektas, kuris yra nekenksmingas odai.  Valymo vandens rezervuaras yra atsakingas už giluminį porų valymą. Su vandens srove dar giliau išplausite nesvarumus. 
Aparatas pagamintas iš aukštos kokybės ABS medžiagos.  Trijų lygių valymo režimai. Giliai valo odą, pašalina inkštirus.
Tinka įvairių tipų odai. Gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.
Inovatyvus BAR OF BEAUTY vakuuminio inkštirų valymo aparatas pasižymi ne tik gera sukibimo ir siurbimo galia, bet ir drėkinamuoju poveikiu. Siurbimo metu pasirodantis vanduo sudrėkina oda, taip neleisdamas jai išsausėti visos procedūros metu ir po procedūros ji atrodo dar labiau švytinti ir lygi. Naudojant šį prietaisą pastebima ne tik švari ir švytinti oda, bet kartu pastebimas ir raukšlių sumažėjimas, kadangi aparatas turi siurbimo ir tempimo savybes, kurios gali pašalinti mažas veido raukšles, taip veidas atrodo jaunesnis.  Įsitikinimui, jog aparatas tikrai veiksmingas, jame yra įmontuota permatoma vandens talpa, kuri sudaro sąlygas pamatyti visus išvalytus nešvarumus. Talpa nusiima ir valosi labai lengvai. 
6 keičiamos siurbimo galvutės: įvairios siurbimo galvutės, skirtos įvairioms veido odos būklėms. Mažos siurbimo galvutės tinka mažoms vietoms, pvz., nosies sričiai valyti. Vidutinės siurbimo galvutės tinka aplink akis, nosį, o didelės siurbimo galvutės - kaktai ir veidui. Rekomenduojama pradėti nuo mažos  siurbimo galios ir mažos galvutės. Matomas vandens rezervuaras: porų nešvarumai į valymo rezervuarą patenka su aparato siurbimu, todėl galite matyti, kaip vyksta valymo procesas ir kaip gerai jis atliekamas. Efektyvus porų valymo aparatas: naudojant naujovišką vakuuminės adsorbcijos technologiją, inkštirų valymo aparatas lengvai išsiurbia juoduosius taškelius ir giliai išvalo poras, nekenkdamas odai. Maži burbuliukai patenka į poras, kad išvalytų ir sudrėkintų odą nesukeldami jos sudirginimo. 3 lygių reguliuojamas siurbimas: galite lengvai nustatyti tinkamiausią siurbimo galią skirtingoms odos sritims ir tipams. Nuo didelio iki mažo siurbimo galingumo. Tinka naudoti riebiai, normaliai ir sausai odai. Lengva naudoti: prieš naudodami šį vakuuminį aparatą, uždėkite ant veido šiltą rankšluostį arba karštų garų aparatą tam, kad atsivertų poros. Tada pagal savo odos tipą pasirinkite tinkamą antgalį ir režimą. Procedūros metu nerekomenduojama vakuuminį aparatą ilgai laikyti toje pačioje veido vietoje.
Naudoti du kartus per savaitę. Kai veidas bus švarus, ištepti nosį inkštirų valikliu medvilniniu padeliu ir laikyti 3-5 minutes, galima naudoti karšto oro garų purškiklį, kad pilnai atsivertų poros. Jeigu tokios galimybės nėra, puikiai tiks ir šiltas vatos diskelis, kurį palaikius porą minučių poros atsivers. Tada jau galite pasirinkti reikiamą galvutę. Paspaudus įjungimo mygtuką palaikyti ilgiau, kad įsijungtų įrenginys. Nelaikyti toje pačioje vietoje ilgiau kaip 3 sekundes. Jei reikia, galima pasikeisti režimą.

PRIEDAI:

1 * valymo aparatas
6 * antgaliai
1 * USB laidas
1 * vartotojo vadovas


Daugiau informacijos:
https://marsietis.lt/vakuuminis-bar-of-beauty-inkstiru-valymo-aparatas-su-vandens-srove-306742

Užsakyti galima šiais būdais:
1. Paskambinę telefonu +37063977277
2. Parašę elektroninį laišką info@marsietis.lt
3. Paspaudę nuorodą: https://marsietis.lt/vakuuminis-bar-of-beauty-inkstiru-valymo-aparatas-su-vandens-srove-306742
Pristatysime paštomatu arba kurjeriu per 1-2d.d. Kaip patogiau Jums.

Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 d.d.
Suteikiama garantija.
www.marsietis.lt / info@marsietis.lt / +37063977277
Vilniaus g. 230 Šiauliai / Tilžės g. 107, Šiauliai


Kaina: 35.00 Eur

Kontaktai

Vardas: Marsietis
Telefonas: +37063977277
Miestas: Šiauliai
El. paštas: info@marsietis.lt
Interneto svetainė: https://marsietis.lt/vakuuminis-bar-of-beauty-inkstiru-valymo-aparatas-su-vandens-srove-306742 

nemokami skelbimai © 2013-2024 nemokami.lt